مجلس ترحیم آن زنده‌یاد روز سه‌شنبه، یکم مهر 1399 از ساعت 16 تا 18 بر سر مزار آن مرحوم واقع در وادی لنگرود (گیلان) برگزار خواهد شد (دانلود آگهی ترحیم).

 

مجلس ترحیم آن زنده‌یاد روز سه‌شنبه، یکم مهر 1399 از ساعت 16 تا 18 بر سر مزار آن مرحوم واقع در وادی لنگرود (گیلان) برگزار خواهد شد (دانلود آگهی ترحیم).

 

ضایعه جانسوز درگذشت    حسین علیمرادی    مدیرعامل موسسه خیریه جهادی علمی دست‌یاری به دشتیاری، فرزند گرامی جناب آقای دکتر عباس علیمرادی عضو محترم شورای مدیریت مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT)، که حین خدمت در مناطق محروم در اثر سانحه رانندگی در منطقه پیرسهراب استان سیستان و بلوچستان چشم از جهان فرو بست، را به بازماندگان و جامعه نیکوکاران مدرسه‌ساز ایران تسلیت می‌گوییم و از پروردگار متعال برای آن تازه‌درگذشته آمرزش الهی خواستاریم.

شورای عالی، دبیرکل و کارکنان

انجمن حسابداران خبره ایران

  • تشییع پیکر: یکشنبه، 10 آذر 1398 ساعت 9 صبح از مقبره الشهدای دانشگاه علامه طباطبایی
  • خاکسپاری: یکشنبه، 10 آذر 1398 ساعت 11 الی 12 در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا
  • مجلس ترحیم: یکشنبه، 10 آذر 1398 ساعت 15 تا 16:30، مسجد امام علی دانشگاه علامه طباطبایی

اخبار مرتبط:

 

برای دریافت فایل پی‌دی‌اف آگهی ترحیم بر روی تصویر بالا کلیک کنید

نیمروز آدینه، 4 مرداد 1398، زنده‌یاد محمد منیری دبیرکل فقید و عضو پیشین شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران در سن هشتاد سالگی در تهران دیده از جهان فروبست. وی بیش از هفده سال (تا دی 1392) در جایگاه دبیرکل انجمن حسابداران خبره ایران و مدیر اجرایی مجله حسابدار (نشریه انجمن) به انجمن حسابداران خبره ایران خدمت کرد، و طی این دوران طولانی چند نوبت به عضویت در شورای عالی انجمن نیز درآمد.

مراسم خاکسپاری پیکر آن مرحوم یکشنبه، 6 مرداد 1398، ساعت 8:30 با حضور اعضای شورای عالی، دبیرکل و کارکنان انجمن حسابداران خبره ایران در بهشت زهراء (تهران) برگزار شد. به همین مناسبت، مراسم ترحیم آن زنده‌یاد نیز عصرگاه روز سه‌شنبه، 8 مرداد 1398، از ساعت 16:30 تا 18:00، در مسجد الزهراء واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان شهید عراقی برگزار می‌شود.

حضور اعضای گرانمایه انجمن حسابداران خبره ایران، سایر همکاران و اهالی حرفه حسابداری و حسابرسی کشور موجبات تسلی خاطر بستگان، بازماندگان و بدرقه‌ای باشکوه از یکی از بزرگمردان تاریخ انجمن و حسابداری کشور را فراهم خواهد کرد.

 

تشییع پیکر زنده‌یاد داود خمارلو صبح فردا، سه شنبه، 25 تیر 1398، ساعت 08:00 از مقابل بیمارستان ایرانمهر واقع در تهران، ضلع شرقی خيابان شريعتی، دوراهی قلهک، انجام خواهد شد. مراسم ترحیم آن زنده‌یاد نیز عصرگاه آدینه، 28 تیر 1398، از ساعت 18:00 تا 19:30 در مسجد جامع شهرک غرب واقع در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، خیابان شهید سیف برگزار خواهد شد (دانلود تصویر اعلامیه ترحیم).

علیرضا جم، از حسابداران مستقل خبره عضو انجمن حسابداران خبره ایران و شریک موسسه حسابرسی بیات رایان در سن 75 سالگی در استرالیا درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، علیرضا جم آبان‌ماه 1323 در اصفهان زاده شد. وی پس از دریافت دیپلم متوسطه برای ادامه تحصیل به تهران آمد، و تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع کارشناسی ارشد رياضی در دانشگاه تهران ادامه داد. او سپس رهسپار انگلستان شد و پس از گذراندن دوره آموزش حرفه‌ای انجمن حسابداران خبره انگلستان و ولز (ICAEW) و سپری کردن دوره‌ی كارآموزی در مؤسسه حسابرسی پيت مارويك ميچل لندن (KPMG فعلی)  به عنوان حسابدار چارترد به عضویت در آن انجمن حرفه‌ای درآمد.

زندگی حرفه‌ای علیرضا جم در ایران - پس از پایان تحصیلات  و عضویت در انجمن حسابداران خبره انگلستان و ولز (ICAEW) - از سال 1355 در مؤسسه پيت مارويك و شرکاء آغاز شد، و وی تا جایگاه شریک آن موسسه ارتقاء یافت. در اردیبهشت‌ 1357، با تشکیل مؤسسه بیات و همکاران (بیات رایان)، وی به‌عنوان یکی از شرکای موسسه به آن پیوست. این همکاری تا سال 1362 ادامه یافت. در آن سال، وی برای ادامه تحصیل و کار حرفه‌ای در رشته بانکداری به استرالیا مهاجرت کرد، و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد بانکداری در دانشگاه موناش (استراليا) ادامه داد، و به مدت قریب به 17 سال در شهر ملبورن (استرالیا) در زمینه بانکداری مشغول به کار بود.

در سال 1380، وی پس از بازگشت به ایران به‌عنوان شریک در مؤسسه بیات رایان به کار حرفه‌ای مشغول شد، و این همکاری تا پایان زندگی آن زنده‌یاد ادامه داشت.

وی قریب به بیست سال در انجمن حسابداران خبره ایران به عنوان حسابدار مستقل عضویت داشت. شورای عالی، دبیرکل، و کارکنان انجمن حسابداران خبره ایران درگذشت آن حسابدار حرفه‌ای خوشنام را به بازماندگان، دوستان و همکاران آن زنده‌یاد تسلیت می‌گویند و برای آنان شکیبایی آرزو دارند.

تاریخ و محل برگزاری مجلس ترحیم آن زنده‌یاد متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

مجلس ختم آن مرحومه مغفوره صبح روز جمعه، 31 خرداد 1398، از ساعت 10:00 تا 11:30 در مسجد جامع النبی (ص)، واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی برگزار می‌شود.
دریافت تصویر آگهی ترحیم | .

امید است، حضور دوستان و همکاران محترم، موجبات تسلی خاطر بازماندگان آن مرحومه مغفوره را فراهم آورد.

 

مجلس ختم آن مرحوم مغفور در روز سه‌شنبه، 7 خرداد 1398، از ساعت 18:00 تا 19:30 در مسجد جامع امیرالمومنین (ع)، واقع در تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار، برگزار می‌شود | دریافت تصویر آگهی ترحیم | .

 

امید است، حضور دوستان و همکاران محترم، موجبات تسلی خاطر بازماندگان آن مرحومه مغفوره را فراهم آورد.

 

 

 

مجلس ختم آن مرحوم مغفور در روز جمعه، 27 اریبهشت 1398، از ساعت 18:00 تا 19:30 در مسجدالنبی واقع در تهران، انتهای خیابان کارگر شمالی (امیر آباد) روبروی کوی دانشگاه تهران، بین خیابانهای شانزدهم و هفدهم برگزار می‌شود | دریافت تصویر آگهی ترحیم | .

 

امید است، حضور دوستان و همکاران محترم، موجبات تسلی خاطر بازماندگان آن مرحومه مغفوره را فراهم آورد.مراسم تشییع پیکر آن زنده‌یاد روز شنبه، 31 شهریور 1397، ساعت 9 صبح از خیابان سهروردی، پس از خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، کوچه نقدی انجام خواهد شد. به همین مناسبت، مراسم ترحیمی نیز در روز دوشنبه 2 مهر 1397 از ساعت 16:30 الی 18:00 در مسجدالرضا واقع در خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، میدان نیلوفر برگزار خواهد شد. امید است، حضور اعضای گرانمایه انجمن و  دیگر همکاران محترم موجبات تسلی خاطر بازماندگان آن زنده‌یاد را فراهم آورد.

آگهی ترحیم عموی محترم جناب آقای فرج آجری، عضو گرانمایه انجمن حسابداران خبره ایران
 

مراسم خاکسپاری آن مرحوم مغفور - حاج قلی آجری - ساعت ۱۰.۳۰ صبح یکشنبه ۱۸ شهریورماه در وادی رحمت تبریز انجام خواهد شد. همچنین، به همین مناسبت مراسم ترحیمی نیز ساعت ۱۷.۳۰ لغایت ۱۹.۳۰ همان روز در مسجد مصطفی (ص) واقع در منجم ایستگاه ناصر برگزار خواهد شد. حضور دوستان و آشنایان موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم خواهد آورد.

 

آگهی تسلیت درگذشت پدر بزرگوار جناب آقای حمیدرضا عرفی، حسابدار مستقل خبره عضو انجمن حسابداران خبره ایران

 

به همین مناسبت مجلس ختمی در روز چهارشنبه، 20 تیر 1397، از ساعت 18:30 تا 20:00، در مسجد امیرالمومنین، واقع در تهران بلوار مرزدارن نبش خیابان ایثار برگزار می‌شود. حضور دوستان و همکاران محترم موجبات تسلی خاطر همکار گرانمایه و دیگر و بازماندگان آن مرحوم مغفور را فراهم خواهد کرد.

 مراسم خاکسپاری روز پنج‌شنبه، 26 بهمن 1396، ساعت 10:30 در بهشت زهراء برگزار خواهد شد. وسلیه ایاب و ذهاب ساعت 8:30 صبح از مقابل منزل آن مرحوم مهیا است. مراسم ترحیم نیز روز شنبه، 28 بهمن 1396 ساعت 14:00 تا 15:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد (دریافت اعلامیه ترحیم).

 

پیام تسلیت انجمن حسابداران خبره ایران در پی اعلام خبر درگذشت سی تن از دریانوردان ایرانی نفت‌کش سانچی
 

ضایعه جانسوز درگذشت سی تن از دریانوردان ایرانی خدمه نفت‌کش سانچی را، که بار دیگر تألم و تأثر عمیق میلیون‌ها ایرانی را موجب شد، به هم‌میهنان گرامی به‌ویژه بازماندگان داغدار آن زنده‌یادان تسلیت میگوییم؛ و برای آن دریادلان آسمانی از درگاه احدیّت آمرزش ابدی آرزومندیم.

 

شورای عالی، دبیرکل، و کارکنان

انجمن حسابداران خبره ایران

ضایعه درگذشت پدر بزرگوار جناب آقای دکتر ابراهیم نوروزبیگی، مدیر اجرایی محترم مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT)، را به ایشان و دیگر بازماندگان تسلیت می‎گوییم

مجلس ترحیم آن مرحوم مغفور روز جمعه، 3 آذر 1396، از ساعت 14:00 تا 15:30 در مسجد حمزه سیدالشهداء، واقع در تهران، سه راه آذری، خیابان قدرت پاکی برگزار خواهد شد (دریافت اعلامیه ترحیم).

مراسم تشییع پیکر آن مرحوم روز سه شنبه، 16 آبان 1396، ساعت 14:30 غسالخانه امامزاده عبداله(ع) بسوی آرامگاه ابدیش برگزار خواهد شد . (دریافت اعلامیه ترحیم).

درگذشت شادروان قاسم مالکی، عضو گرانمایه انجمن حسابداران خبره ایران، را به بازماندگان آن زنده‌یاد و اهالی حرفه حسابداری کشور تسلیت می‎گوییم (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

مراسم ترحیم آن مرحوم روز یکشنبه، 14 آبان 1396، از ساعت 13:30 تا 15 در مسجد الرّضا (ع) واقع در خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، میدان نیلوفر برگزار خواهد شد (دریافت اعلامیه ترحیم).

درگذشت مادر گرانمایه جناب آقای حسین خلیلی‌زاده، عضو محترم انجمن حسابداران خبره ایران، را به ایشان و دیگر بازماندگان تسلیت می‎گوییم (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)
 

مراسم ترحیم آن مرحومه مغفوره روز پنج‌شنبه، 4 آبان 1396، از ساعت 15 تا 16:30 در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در بلوار مرزداران، خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، نبش کوچه ردایی برگزار خواهد شد (دریافت اعلامیه ترحیم).

 

 

 

مراسم ترحیم آن مرحوم روز چهارشنبه، 7 تیر 1396، از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد خوزستانی ها (ولیعصر) واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، جنب پارک ساعی برگزار خواهد شد (دریافت اعلامیه ترحیم).

 

نمایندگی فروش مبنا