حسابدار ارگان رسمی انجمن حسابداران خبره ایران است. این مجله برای نخستین بار در پاییز سال 1355 (به صورت دوماهنامه) منتشر شد؛ و هم اکنون در آستانه پنجمین دهه انتشار قرار دارد. حسابدار، از این حیث، مانا‎ترین نشریه حرفه‎ای حسابداری ایران به شمار میآید. حسابدار نخستین و تنها نشریه حسابداری ایران است که به صورت ماهنامه منتشر می‎شود. این مجله با شمارگان ده هزار نسخه در ماه (بیش از یکصدهزار شمارگان در سال) پرخواننده‎ترین نشریه حسابداری ایران نیز - در بین همه نشریات دانشگاهی و حرفه‎ای حسابداری کشور - به‎شمار می‎آید. حسابدار طی چهار دهه گذشته از راه انتقال دانش و تجربه روز حسابداری جهان نقشی انکارناپذیر در توسعه دانش و حرفه حسابداری ایران ایفا کرده است. روز سه‎شنبه 23 آذر 1395، همزمان با آیین گرامی‎داشت روز حسابدار سال 1395، «جشن چهل‎سالگی مجله حسابدار» نیز در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل و فیلم بخش‎های مختلف این مراسم در این پیوند در دسترس علاقه‎مندان قرار دارد.

 

راه‎های تهیه حسابدار

بخش عمده شمارگان حسابدار، هر ماه، به صورت رایگان برای اعضای انجمن در سرتاسر کشور فرستاده می‎شود. از این رو، علاقه‎مندان به اشتراک حسابدار در صورت داشتن شرایط عضویت در انجمن می‎توانند نسبت به ارسال درخواست عضویت در انجمن اقدام کنند؛ تا بدین ترتیب، همزمان با عضویت در انجمن در زمره مشترکان رایگان حسابدار نیز قرار گیرند. دیگر علاقه‎مندان نیز می‎توانند پس از تکمیل فرم اشتراک حسابدار و پیگیری مراحل مذکور در آن در زمره مشترکان حسابدار قرار گیرند. علاوه بر این، بخشی از شمارگان حسابدار، هر ماه، از طریق روزنامه فروشی های معتبر نیز در دسترس علاقه‎مندان قرار دارد. 


انتشار آگهی در حسابدار

با توجه به این که حسابدار هر ماه برای همه اعضای انجمن و طیف گسترده‎ای از مخاطبان حرفه‎ای و دانشگاهی حسابداری ایران ارسال می‎شود، از این نظر، جامعه مخاطبان این مجله مربوط‎ترین جامعه هدف برای معرفی خدمات و محصولات شرکت‎های ارائه کننده خدمات حسابداری و مالی، بانک‎ها و موسسات اعتباری، شرکت‎های فعال در بازار اوراق بهادار، تولیدکنندگان نرم‎افزارهای حسابداری، تولیدکنندگان محصولات دفتری،‌ ... به شمار می‎آید. به طوری که هر ماه شرکت‎های پرشماری نسبت به معرفی محصولات و خدمات خود از راه انتشار آگهی در حسابدار مبادرت میکنند.

علاقه‎مندان به انتشار آگهی در حسابدار، ضمن مطالعه نرخ‎نامه و ضوابط انتشار آگهی تبلیغاتی در مجله حسابدار، می‎توانند برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی تکمیلی با سازمان آگهی‎های انجمن به شماره تلفن‎های 88659982 تا 5 (خانم صفری‎نژاد) تماس حاصل فرمایند. گفتنی است، از ابتدای تیر 1396، در چارچوب ضوابط مندرج در نرخ‎نامه و ضوابط انتشار آگهی تبلیغاتی در وبگاه انجمن امکان انتشار آگهی تبلیغاتی در وبگاه انجمن نیز فراهم است.  

 

وبگاه حسابدار

در راستای اقدامات در حال انجام برای توسعه شبکه اطلاع‎رسانی انجمن حسابداران خبره ایران در فضای مجازی، نسخه آزمایشی وبگاه رسمی مجله حسابدار به نشانی hesabdar.iica.ir همزمان با «جشن چهل‎سالگی مجله حسابدار» به صورت نمادین افتتاح شد. محسن قاسمی، دبیرکل انجمن و مدیر اجرایی و عضو هیئت تحریریه حسابدار، در این مراسم اعلام کرد: مطابق برنامه‎ریزی انجام‎شده ظرف ماه‎های آینده به مرور بایگانی تمامی شماره‎های منتشرشده حسابدار طی چهل سال گذشته با امکان جستجوپذیری موضوعی در این وبگاه بارگذاری خواهد شد و در اختیار عموم علاقه‎مندان قرار خواهد گرفت (پیوند فیلم سخنرانی). 
 

شناسنامه حسابدار

صاحب امتیاز: انجمن حسابداران خبره ایران
شماره مجوز: 16249 (پروانه فعالیت دفتر رسانه)

مدیر مسئول: مهدی تقوی

مدیر اجرایی: محسن قاسمی

سردبیر: پرویز روح صداقت

هیئت تحریریه (به ترتیب الفبا):

  • علی امانی
  • یحیی حساس یگانه
  • محسن قاسمی

همکار اجرایی: صدیقه ذوالفقاری

طراح و صفحه‎آرا: علی قاصدی

امور وبگاه: لیلا بیگلری

امور آگهی‎ها و مشترکان: بنفشه صفری‎نژاد

دیگر همکاران تحریریه:

  • علی سالم
  • نرگس رحمانی
  • امیر هادی معنوی مقدم

 

اطلاعات تماس:

رایانامه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رایانامه سردبیر: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رایانامه مدیر اجرایی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 
 
سازمان آگهی های
وبگاه انجمن :
۸۲ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۳ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۴ ۹۹ ۶۵ ۸۸
۸۵ ۹۹ ۶۵ ۸۸
ads@iica.ir
اطلاعات بیشتر