مجله حسابدار

 

ماهنامه حسابدار ارگان رسمی انجمن حسابداران خبره ایران است. این مجله برای نخستین بار در پاییز سال 1355 منتشر شد و هم اکنون در آستانه چهلمین سالگرد انتشار قرار دارد. حسابدار، از این حیث، قدیمی‎ترین نشریه حرفه‎ای حسابداری ایران به شمار میآید. حسابدار همچنین نخستین و تنها نشریه حسابداری ایران است که به صورت ماهنامه منتشر می‎شود. افزون بر این، این مجله با شمارگان 10.000 نسخه در ماه (بیش از یکصدهزار شمارگان در سال) پرخواننده‎ترین نشریه حسابداری ایران در بین همه نشریات دانشگاهی و حرفه‎ای حسابداری کشور است. حسابدار طی چهار دهه گذشته از راه انتقال دانش و تجربه روز حسابداری جهان نقشی انکارناپذیر در توسعه دانش و حرفه حسابداری ایران ایفا کرده است. روز سه‎شنبه 23 آذر 1395، همزمان با آیین گرامی‎داشت روز حسابدار سال 1395، «جشن چهل‎سالگی مجله حسابدار» نیز در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد (اطلاعات بیشتر).

 

گفتنی است، با توجه به این که حسابدار هر ماه برای همه اعضای انجمن و طیف گسترده‎ای از مخاطبان حرفه‎ای و دانشگاهی حسابداری ایران ارسال می‎شود، از این نظر، جامعه مخاطبان این مجله مربوط‎ترین جامعه هدف برای معرفی خدمات و محصولات شرکت‎های ارائه کننده خدمات حسابداری و مالی، بانک‎ها و موسسات اعتباری، شرکت‎های فعال در بازار اوراق بهادار، تولیدکنندگان نرم‎افزارهای حسابداری، تولیدکنندگان محصولات دفتری،‌ ... به شمار می‎آید. به طوری که هر ماه شرکت‎های پرشماری نسبت به معرفی محصولات و خدمات خود از راه انتشار آگهی در حسابدار مبادرت میکنند.


لازم به ذکر است، در راستای اقدامات در حال انجام برای توسعه شبکه اطلاع رسانی انجمن حسابداران خبره ایران در فضای مجازی، به زودی وبگاه رسمی مجله حسابدار به نشانی hesabdar.iica.ir راه اندازی و آماده بهره برداری برای عموم ذینفعان خواهد شد.
 

شناسنامه حسابدار

صاحب امتیاز: انجمن حسابداران خبره ایران

مدیر مسئول: مهدی تقوی

مدیر اجرایی: محسن قاسمی

سردبیر: پرویز روح صداقت

هیئت تحریریه (به ترتیب الفبا):

  • علی امانی
  • یحیی حساس یگانه
  • محسن قاسمی

همکار اجرایی: صدیقه ذوالفقاری

طراح و صفحه‎آرا: علی قاصدی

امور وبگاه: لیلا بیگلری

امور آگهی‎ها و مشترکان: بنفشه صفری‎نژاد

دیگر همکاران تحریریه:

  • علی سالم
  • نرگس رحمانی
  • امیر هادی معنوی مقدم

 

اطلاعات تماس:

رایانامه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رایانامه سردبیر: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

رایانامه مدیر اجرایی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 
سازمان آگهی های
وبگاه انجمن :
۲۶ ۲۹ ۹۰ ۸۸
۲۰ ۵۹ ۹۰ ۸۸
۶۷ ۳۹ ۸۹ ۸۸
ads@iica.ir